Wystawy

II Przegląd Sztuki Współczesnej Nowa Awangarda 09/03/2018 do 20/05/2018


Trwają przygotowania do II Przeglądu Sztuki Współczesnej Nowa Awangarda - na zgłoszenia artystów chcących wziąć udział w Przeglądze czekamy do końca stycznia.

 

Fundacja Eko-Art Silesia i Galeria Szyb Wilson zapraszają artystów do wzięcia udziału w II Przeglądzie Sztuki Współczesnej Nowa Awangarda, który odbędzie się od 09 marca do 20 maja 2018r.

 

Nowa Awangarda powstała po to, by pokazać najnowsze tendencje w malarstwie i sztuce. Chcemy, by młodzi malarze i graficy mieli możliwość zaprezentowania swoich prac w otwartej na widza przestrzeni Galerii, nie chcemy by sztuka młodych artystów zamykała się tylko w murach akademickich czy pracowniach. Celem Przeglądu jest bowiem zaprezentowanie najciekawszych praktyk artystycznych, eksperymentów i aktualnych tendencji panujących w sztuce.

 

W Przeglądzie mogą wziąć udział zarówno artyści profesjonalni, jak i nieprofesjonalni, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Prace mogą być wykonane w dowolnym medium i technice. Ta otwarta formuła wydarzenia ma zapewnić szeroki wachlarz propozycji, nurtów, stylistyk.

Formularze zgłoszeniowe prosimy nadsyłać na adres: projekty@szybwilson.org z dopiskiem "Nowa Awangarda" do 31 stycznia 2018 roku. 

 

Regulamin II Przeglądu Sztuki Współczesnej Nowa Awangarda

Formularz techniczny do pobrania