No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Męskie Granie 24/07/2010 do 24/07/2010


24 lipca o godzinie 18.00 w Galerii Szyb Wilson odbędzie się kolejny z cyklu koncertów Męskie Granie. Na jednej scenie spotka się męska śmietanka polskiej sceny muzycznej. Start letnich koncertów już 17 lipca w Gdańsku, drugi z cyklu odbędzie się właśnie w Katowicach.

 

Nowatorskie interpretacje, muzyczne konsolidacje, międzypokoleniowe spotkania, artystyczne wyzwania. Muzyka i sztuka tworzone przez największe autorytety. To jest Męskie Granie.

 

Tych, którym spodobał się wydany niedawno singiel Wszyscy muzycy to wojownicy w wykonaniu Waglewskiego, Maleńczuka i Abradaba z pewnością zainteresuje seria koncertów w ramach projektu Męskie Granie, który utwór ten zainicjował. Spróbujmy wyobrazić sobie, że do Waglewskiego, Maleńczuka i Abradaba dołączą kolejne wyjątkowe osobowości o niebywałym talencie, które na jednej scenie, na żywo pokażą, czym jest Męskie Granie... a nawet więcej – odkryją czym jest sztuka w męskim rozumieniu.

Artyści umieszczeni zostaną w najbardziej niecodziennych miejscach Gdańska, Katowic, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Warszawy, a do ich scenicznych popisów dodany zostanie mocny akcent wizualny. Tak właśnie brzmieć i wyglądać będą koncerty w ramach zupełnie nowego projektu artystycznego Męskie Granie.

 

Podczas sobotniego koncertu w Galerii Szyb Wilson wystapią:

Dj. Eprom
Bajzel
Oxy.Gen
Kim Nowak
Filmy Mariusza Wilczyńskiego
Kim Nowak z Mariuszem Wilczyńskim - wspólny live act
Leszek Możdżer
Andrzej Smolik
Maciej Maleńczuk i Wojciech Waglewski – Koledzy
Wojciech Waglewski Fisz Emade – Męska Muzyka
Abradab
Voo Voo z instrumentami dętymi
Jacaszek

 

Więcej informacji na stronie internetowej: www.meskiegranie.pl, gdzie można zakupić także bilety.

Sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.

Serdecznie zapraszamy.