Wydarzenia

Before Tauron Nowa Muzyka BONOBO 05/03/2011 do 05/03/2011


5 marca 2011 r. o  godz. 20.00 odbyła się impreza Before Tauron Nowa Muzyka BONOBO.

 

Legendarny DJ w legendarnych wnętrzach, czyli takie rzeczy mogą się wydarzyć jedynie w Katowicach!

Już 5 marca będziecie mieli niezwykłą okazję do niesamowitej zabawy w jednym z najciekawszych miejsc stolicy Górnego Śląska – Szybie Wilson. To właśnie tam odbyła się pierwsza edycja festiwalu Nowa Muzyka, zwieńczona historycznym już występem DJ Krusha, który w strugach ulewnego deszczu porwał do szaleńczego tańca ponad 2 tysiące osób. Równie niesamowite doznania zapewniły odbywające się w tych historycznych murach koncerty legendarnego duetu Autechre oraz Crystal Castles, a wieńczący piątą edycję festiwalu Tauron Nowa Muzyka koncert Prefuse 73 z towarzyszeniem Orkiestry Aukso dobitnie udowodnił, że jest to miejsce, w którym każdy rodzaj muzyki brzmi po prostu niesamowicie.

Kontynuując ten trend, tym razem chcemy Was zaprosić na Dj-set jednego z największych ulubieńców polskiej publiczności, autora tak niezapomnianych albumów, jak Days to Come, Animal Magic czy Black Sands (powszechnie uznanego za najlepszą elektroniczną płytę roku 2010), czyli Simona Greena, znanego lepiej jako Bonobo. Tych, którzy mieli okazję widzieć jego porywający występ podczas 5 edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, która odbyła się w zeszłym roku w Katowicach, nie trzeba zapewne zbytnio zachęcać, choć Bonobo w swojej Dj-skiej odsłonie prezentuje zupełnie odmienny rodzaj myślenia o muzyce, niż ma to miejsce w trakcie jego występów z zespołem. Wychodząc od materiału ze swoich autorskich płyt i miksując go z klasyką hip-hopu, funky oraz najnowszymi odkryciami z niszowych nurtów, potrafi w przeciągu zaledwie kilku minut przejąć całkowita kontrolę nad publicznością, zmuszając do tańca nawet najbardziej oporne jednostki.

Zapewniamy także całonocną komunikację na trasie centrum Katowic – Szyb Wilson w obie strony (autobusy odjeżdżające z przystanku przed Hotelem Katowice - Al. Korfantego 9).

Na miejscu czekają na Was dwie sale: profesjonalnie nagłośniona i wytłumiona hala koncertowa oraz strefa chill-out, z wygodnymi miejscami do odpoczynku oraz punktami gastronomicznymi.

Kilka godzin szalonej, bezpretensjonalnej zabawy przy najciekawszych rytmach ostatniej dekady, mając jednocześnie nadzieję, że kolejna impreza organizowana pod szyldem Before Tauron Nowa Muzyka 2011 zaostrzy Wasze apetyty przed tegoroczną edycja najciekawszego festiwalu muzycznego w Polsce.Support:Adre 'N' Alin Live http://www.myspace.com/adreandalinB. Szczesny Live http://www.myspace.com/bszczesny

 

Program:
20.00 - 22.00 Przaśnik
22.00 - 23.00 Adre 'N' Alin
23.00 - 00.00 B. Szczesny
00.00 - 02.00 BONOBO
02.00 - 04.00 Przaśnik

Bilety:
40 zł w przedsprzedaży
50 zł w dniu koncertu

Do nabycia:
www.ticketpro.pl
www.ticketportal.pl

Oraz w katowickim Jazz Club Hipnoza.

Więcej informacji na:
www.festiwalnowamuzyka.pl