No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Dar z serca owocuje 02/04/2011 do 02/04/2011


Fundacja Sekwoja Jana Nowaka serdecznie zaprasza na Koncert Charytatywny na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych w dn. 02.04.2011 roku w Spodku Katowice o godz. 18.oo.

 

Serdecznie zapraszamy na koncert, którego organizatorem jest Jan Nowak – Prezes Zarządu Fundacji Sekwoja Jana Nowaka. Pan Nowak od 43 lat  jest całkowicie sparaliżowany. Drzemie w nim siła, która umożliwia walkę z własnym kalectwem i chęć by pomagać innym. Organizując występ „Dar z serca owocuje” rozszerza szlachetną ideę wspierania drugiego człowieka, który również, pomimo kalectwa, pragnie się uśmiechać!!!


Drodzy Państwo, spotkajmy się podczas tego wydarzenia i okażmy sobie serdeczną, bezinteresowną miłość, która pomoże otworzyć serca i zaalarmować wrażliwość ludzką na tragedię drugiego człowieka. Nie znamy przyszłości, a  „ŹYCIE” to piękny dar od Boga – pielęgnujmy je więc jak drogocenny kwiat róży. Jest kruche i szybko przemija, tracąc blask! Niech koncert, choć przez chwilę, wyzwoli nas od codziennych trosk, problemów, bólu i cierpienia. Niech wyzwoli czystą radość. Wspaniali śląscy, wykonawcy przepięknej muzyki biesiadnej bez trudu rozweselą nasze serca. Ten wspólny występ pomoże przynieść ulgę dzieciom w cierpieniu, w jakim stopniu zależy tylko od nas.


Bilety można już kupić w TICKECTPRO Katowice, w Saturnie, w Empiku, w MediaMarkt.

Bilety są w cenie: 20, 30, 40, 50 zł.


Serdecznie Pozdrawiam mieszkańców Śląska i zapraszam na Koncert do katowickiego Spodka 2/04/2011 na godzinę 18:00.

Jan Nowak – Fundacja Sekwoja Jana Nowaka