No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Swag Show Silesia 06/10/2012 do 06/10/2012


SWAG SHOW SILESIA, czyli targowisko (p)różności zostanie ulokowane 6 października w samym sercu industrialnej przestrzeni miasta – w Galerii Szyb Wilson. Najlepsi polscy producenci, projektanci, artyści, blogerzy, muzycy i sportowcy w jedno popołudnie zamienią stolicę Górnego Śląska w największy showroom w kraju.
 
Tego dnia wszystkie zainteresowane osoby będą miały okazję wybrać się na zakupy bezpośrednio do ulubionych designerów, porozmawiać z nimi oraz zasięgnąć ich rad.

„Chcemy pokazać wszystkim ludziom związanych ze szeroko pojętym streetwearem, że na naszym rodzimym podwórku jest mnóstwo firm oferujących to, co najlepsze – od odzieży, sprzętu sportowego, gadżetów, aż po... domowe wypieki. Warto zwrócić uwagę, na pokaz organizowany przez młodą projektantkę Klaudię Kasińską, na którym zostaną zaprezentowane ciuchy projektantów, biorących udział w Swag Show Silesia 2012” – opowiada Wojciech Sporysz z firmy Cros Group zajmującej się marką We Shop It.

Targi zbiegną się w czasie z wydaniem nowej płyty kolektywu Junkie Punks, którzy udekorują to wydarzeniem  przeszywającym basem o mocy kilku tysięcy wat.
 
Wstęp na targi jest bezpłatny, after party wyłącznie dla osób pełnoletnich.
 
AFTERPARTY: Archibar, Katowice, ul. Dyrekcyjna 9, START 21 
 
Kontakt z organizatorem i zgłoszenia wystawców:

e-mail: swagshow@wepewaceit.pl
www.swagshow.pl