No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Swag Show Silesia vol. 2 06/04/2013 do 06/04/2013


6 kwietnia, Galeria Szyb Wilson, po raz kolejny zostanie zamieniona w największy showroom w kraju – a wszystko to za sprawą najlepszych polskich streetwearowych marek i projektantów, którzy tego dnia odwiedzą Katowice podczas wiosennej edycji targów Swag Show Silesia vol. 2.
 
Nauczeni zeszłorocznym doświadczeniem, pragniemy po raz kolejny udowodnić wszystkim fanom mody, że Śląsk to najlepiej ubrany region w całym kraju – mówi Jakub Pawlik, organizator Swag Show Silesia. W tym roku znowu oddajemy do dyspozycji wystawców ponad 2 tys. metrów, na których mogą zaprezentować swoje unikatowe produkty najlepiej jak potrafią.

Podczas wiosennej edycji targów, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać, porozmawiać i zakupić artykuły od swoich ulubionych marek - zaczynając od ubrań, biżuterii, kończąc na sprzęcie sportowym, ilustracjach i książkach.

Oczywiście to nie wszystko co będzie czekało na uczestników imprezy – komentuje Anna Szczypka, redaktor naczelny portalu We Peace It – mamy w zanadrzu kilka niespodzianek, o których ciekawi przekonają się, gdy odwiedzą Szyb Wilsona 6 kwietnia. Mogę jedynie podpowiedzieć, że pojawią się nożyczki najlepszych polskich fryzjerów i atrament kultowych tatuażystów.

Jednak Swag Show Silesia to nie tylko polska moda w najlepszym wydaniu. To również muzyczne przedsięwzięcie, które ma zaspokoić gusta tych, którzy poczuli niedosyt podczas zakupów. Dopełnieniem całodziennego wydarzenia będzie After Party, które odbędzie się w najgłośniejszym miejscu w mieście - w Mega Clubie. Gwiazdą wieczoru będzie jeden z najlepszych raperów w Polsce – W.E.N.A. Jego występ poprzedzą popisy wicemistrzów świata IDA 2001: Czarnego i Tasa oraz twórca najbardziej znanych blendów, producent oraz raper 2sty.

Miejsce: Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1, Katowice
Data: 6 kwietnia 2013
Wstęp: część dzienna – FREE
After Party – przedsprzedaż: 20 zł / w dniu koncertu 25 zł /
Line – up: W.E.N.A. + Dj. IKE, Dj. Czarny/Tas, 2sty
Miejsce: MEGA CLUB