No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Na kole kole Nikiszu 11/05/2013 do 11/05/2013


W najbliższą sobotę zapraszamy na czwarty już rajd rowerowy, podczas którego będzie można poznać uroki Nikiszowca i Giszowca. Na trasie znalazł się także Szyb Wilson.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV rajdzie rowerowym Na kole kole Nikiszu. Po raz kolejny będzie można na dwóch kółkach poznawać uroki Nikiszowca, Giszowca i okolic. Mile widziani są zarówno mieszkańcy wspomnianych dzielnic, jak i innych części Katowic (i nie tylko), którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o walorach turystycznych tych wyjątkowych zakątków naszego miasta. Na trasie rajdu znalazł się także Szyb Wilson. A na zakończenie, jak zwykle, na zgłodniałych sportowców będzie czekał poczęstunek. 

 

Program:

9.00-9.45 zapisy, pobranie regulaminu, plakietki i numeru startowego: Giszowiec, Plac Pod Lipami (Dom Kultury)
 10.00  uroczysty start – przejazd oznakowaną trasą: Giszowiec Plac Pod Lipami – Staw Janina – Dolina Trzech Stawów – Staw Upadowa – Szyb Wilson – Nikiszowiec kościół św. Anny
 
12.30-14.00
 zakończenie rajdu na terenie przyległym do domu parafialnego parafii św. Anny na Nikiszowcu – wspólny posiłek (żur, krupnioki), losowanie nagród, pieczęć rajdowa.

 

Kontakt z organizatorami: Komandor rajdu Zdzisław Majerczyk, tel. 600 436 515