No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Kolejna edycja SWAG SHOW! 05/10/2013 do 05/10/2013


5 października po raz trzeci odbędą się największe targi mody ulicznej na Śląsku. W jedno popołudnie, Galeria Szyb Wilson, zostanie oblężona przez ludzi kochających modę, sport, muzykę i dobre jedzenie. I jeśli jeszcze nie byłeś na Swag Show Silesia, to w tym roku nie może cię tam zabraknąć!
 
Sukces poprzednich edycji to jedynie przedsmak i zapowiedź tego, co ludzie związani ze Swag Show szykują tej jesieni.  Będzie nas więcej, będą najlepsi z Polski i będziemy jeszcze smaczniejsi – tak podsumowała nadchodzące wydarzenie Dominika Michalak – organizator Swag Show. Do udziału w targach zostało zaproszonych ponad 150 marek reprezentujących świat streetwear'u, designu, lifestylu, sztuki, muzyki i kulinariów. W to jedno popołudnie, każdy kto odwiedzi Galerię Szyb Wilson, będzie miał okazję nabyć ich unikatowe produkty, porozmawiać z ulubionymi projektantami czy wreszcie spróbować śląskich przysmaków. A wszystko to, w jak zawsze świetnej oprawie muzycznej.
 
Postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę i zrobimy wszystko, żeby Swag Show kojarzył się z najlepszym modowym wydarzeniem w Polsce. Taki mamy plan i mamy nadzieję, że nikogo nie rozczarujemy – mówi kolejny z organizatorów tego przedsięwzięcia - Jakub Pawlik.

 

Miejsce: Galeria Szyb Wilson

Data: 5 października 2013, godz. 12.00-18.00

Wstęp: free

Więcej informacji: swagshow.pl