No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Galeria Szyb Wilson gościnnie w Mysłowicach i Chorzowie 26/10/2013 do 26/10/2013


W najbliższy weekend (26-27 października) zapraszamy na dwa wydarzenia, podczas których będzie można zobaczyć prace z naszej kolekcji, ale tym razem poza murami Galerii: w Dawnej Piekarni w Chorzowie oraz Parku Chopina w Mysłowicach zostaną pokazane najlepsze dzieła z naszych zbiorów, a to oczywiście tylko jedna z atrakcji, które przygotowali organizatorzy tych wydarzeń.

 

art of..

26 października 2013 (sobota)

art of.. to projekt, którego główną ideą jest łączenie sztuki oraz biznesu.

We wnętrzu odrestaurowanej Kamienicy Dawna Piekarnia w Chorzowie Projektanci, Artyści oraz Architekci zaaranżowali całą powierzchnię tworząc niepowtarzalną przestrzeń i wyjątkowy klimat. 26 października wszyscy Partnerzy Artystyczni art of.. będą czekać na Państwa by osobiście przedstawić swoje projekty i dzieła. Będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję by zobaczyć oryginalne aranżacje mieszkań, designerskie meble z palet, niespotykane lampy, piękną ceramikę oraz wyjątkowe murale – projekty przygotowane specjalnie na art of.. Zostaną zaprezentowane także obrazy z kolekcji Galerii Szyb Wilson oraz zaprzyjaźnionych artystów.

Dodatkowo, Partnerzy Biznesowi Wydarzenia – Regionalna Izba Gospodarcza, BCC, PKPP Lewiatan, Projekt Wspierania Przedsiębiorczości, Regionalne Centrum Biznesu, BNI, Architektura i Biznes poprowadzą na art of.. kojarzenia biznesowe.

Nie zabraknie również specjalnie na ten dzień przygotowanych potraw, wina, aromatycznej kawy i herbaty przygotowanych przez Wine&Food.

Podczas wydarzenia odbędzie się również wykład wybitnego architekta prof. Romualda Loeglera.

Zarejestrować się można przez stronę: www.art-of.pl

art of..*

26 października 2013
Dawna Piekarnia
Chorzów, ul. Wolności 40a
godz. 12:00 – 20:00

*Wydarzenie art of.. jest bezpłatne.
 
--------------------------------------------------------------------------------------
 
DNI OTWARTE „Parku Chopina”
26-27 października (sobota-niedziela) 2013

Zapraszamy na DNI OTWARTE osiedla mieszkań i apartamentów „Park Chopina” w Mysłowicach, które odbędą się w dniach 26-27 października 2013 roku w godzinach od 10.00 do 16.00, na terenie inwestycji u zbiegu ulic Chopina i Moniuszki.

Główny wykonawca tego prestiżowego przedsięwzięcia budowlanego – firma Nexx s.c., w porozumieniu ze swoim partnerami, przygotowała dla Państwa moc atrakcji oraz rodziną atmosferę pośród „dźwięków” dobrze skomponowanych apartamentów i mieszkań nagrodzonych w konkursie PZiTB – „Budowa Roku 2012” (więcej na www.budowaroku.pl), a także oczywiście możliwość zobaczenia obrazów z kolekcji Galerii Szyb Wilson i zaproszonych młodych artystów.
 
www.parkchopina.pl