No show found! show="1" does not exist.

Wystawy

MODERAT - multimedialne koncerty genialnego trio w Katowicach! 29/03/2014 do 29/03/2014


Gwiazdy festiwalu Tauron Nowa Muzyka, współpracownicy Radiohead, wybitne postaci elektronicznej sceny czyli Moderat zaprezentują swoje niesamowite multimedialne show na koncertach w Katowicach oraz w Poznaniu! Show w katowickiej Galerii Szyb Wilson odbędzie się w ramach cyklu „Before Tauron Nowa Muzyka”.

 

Wybitne trio muzyków Modeselektor i Appart wraca na sceniczne deski po przerwie spowodowanej motocyklowym wypadkiem frontmana grupy - Saschy Ringa aka Apparat.

 

Dla licznych polskich fanów zespołu, wiosenne koncerty to okazja, aby wreszcie na żywo posłuchać materiału ze znakomitego krążka "II", który powszechnie uznawany jest za jeden z najlepszych albumów 2013 roku. Dodatkowe polskie daty, to efekt niezwykłej popularności Moderat nad Wisłą. Przypomnijmy, że w lutym berlińczycy zagrają też w stołecznym klubie Basen. Wcześniej zespół odwiedził też  nasz kraj przy okazji wspólnego koncertu z Radiohead w Poznaniu, a także jako gwiazda festiwalu Audioriver i ostatniej edycji katowickiej imprezy Tauron Nowa Muzyka.

 

Płyty Moderat zachwycają stylistycznym bogactwem, wycyzelowanym brzmieniem, precyzyjnymi rytmami i – przede wszystkim – doskonałymi piosenkami. Sascha Ring aka Apparat potwierdza na „dwójce”, że jest nie tylko doskonałym producentem, ale też świetnym wokalistą. Nie przypadkiem Moderat to ulubieńcy Thoma Yorke'a i Radiohead - to po prostu pokrewne dusze, muzycy, którzy najciekawsze współczesne inspiracje kodują w otwartych głowach i filtrują przez własną unikalną wrażliwość. "II" to  epickie, emocjonalne, liryczne hity, przy których można zatańczyć, słowem: klasyk XXI wieku. Moderat maja też na koncie współpracę z Unicef - przejmująca piosenka "Gita" z ostatniego albumu posłużyła jako soundtrack do kampanii Unicef przeciwko przemocy domowej.

 

MODERAT live multimedia show

Before Tauron Nowa Muzyka:Moderat

 

Katowice, 29.03. (sobota), Galeria Szyb Wilson

 

Bilety zostały wyprzedane!