No show found! show="1" does not exist.

Wystawy

Kampania Katowice – Miasto Gospodarz 01/08/2014 do 24/08/2014


Katowice to fajne miasto, w którym dużo się dzieje, a dowodem na to jedne z najpopularniejszych i najlepszych festiwali muzycznych, które w lecie odbywają się w Polsce: OFF Festival i Tauron Nowa Muzyka. Czas pokazać ich gościom, że poza terenem festiwalu też warto wiele zobaczyć!
 
Obywatelska kampania społeczna Katowice – Miasto Gospodarz, ma pokazać miasto mające mnóstwo do zaoferowania i w którym nie sposób się nudzić. Symbolem gościnności jest kanapa, która znalazła się nie tylko w logo kampanii, ale dziesiątki sof pojawią się także w różnych punktach miasta, które zdecydowały się włączyć w ten projekt.
 
W dniach OFF Festiwalu oraz Tauron Nowa Muzyka widząc kanapę można liczyć, że kawiarnia, galeria czy inny punkt, przed którym stoi, zaproponuje swoim gościom coś wyjątkowego: zniżki na kawę, darmowy deser, upominek albo, jak w przypadku Chyba Ty Tattoo, okolicznościowy tatuaż.
 
Do kampanii przyłączył się także Szyb Wilson, naszą kanapę znajdziecie przed wejściem do Galerii, zachęcamy do odpoczynku, a później także do zwiedzania!
 
W dniach 1-3 sierpnia na hasło „Katowice – Miasto Gospodarz” każdy otrzyma małą pamiątkę z Galerii.
 
Zapraszamy także na zwiedzanie z przewodnikiem:
1 sierpnia (piątek), godz. 11.00, 12.30 i 14.00
2-3 sierpnia (sobota-niedziela), godz. 12.00 i 14.00
 
Aby łatwiej było odnaleźć wszystkie kanapy wydrukowano specjalne mapki (dostępne u partnerów kampanii), można także pobrać aplikację mobilną, która nie tylko pokaże gościnne miejsca, ale i pomoże do nich dotrzeć.
 
Inicjatorem i koordynatorem kampanii jest katowicka Agencja PR Pan Pikto.
 
Wszystkie szczegóły i uaktualnienia tutaj: www.facebook.com/katowice.miastogospodarz