No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Siódmy Wymiar Sztuki 14/09/2017 do 30/11/2017


Związek Polskich Artystów Plastyków zaprasza na wystawę „Siódmy Wymiar Sztuki”, którą od 14 września można oglądać w Galerii Szyb Wilson.

 

W czwartek 14 września o godzinie 18.00 w Galerii Szyb Wilson odbył się wernisaż wystawy "Siódmy Wymiar Sztuki" przygotowanej przez Związek Polskich Artystów Plastyków. Ekspozycja, którą do końca listopada można oglądać w Galerii, skupia się na wizualizacji ponadczasowych problemów i zjawisk wymykających się realnemu odtworzeniu. Głównym zadaniem wystawy jest pokazanie przykładów malarskich rozwiązań na uniwersalne pytania o niewyjaśnione zjawiska bytu i rzeczywistości, w której człowiek funkcjonuje.
 
Wystawa "Siódmy wymiar sztuki" rozpoczyna czteroletni cykl pokazów będących prezentacją środowiska Związku Polskich Artystów Plastyków z południa Polski. Tegoroczna wystawa malarska ma na celu pogłębienie współpracy, scalenie środowiska artystycznego i wzajemne zapoznanie się w zakresie postaw i priorytetów artystycznych, dominujących w każdym z prezentowanych okręgów: katowickim, krakowskim, opolskim i wrocławskim.
 
Wstęp bezpłatny!