No show found! show="1" does not exist.

Wystawy

Targi kosmetyków naturalnych Ekotyki 29/09/2018 do 29/09/2018


W sobotę 29 września od 11:00 do 18:00 w Galerii Szyb Wilson odbędą się Targi kosmetyków naturalnych Ekotyki. Gości targów będzie czekać 60 wystawców i ponad 100 marek kosmetyków naturalnych - polskich i zagranicznych! 
W jednym miejscu spotkamy wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziemy tu całą gamę kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach.
 
WSTĘP WOLNY!
 
Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Dają możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi - okazja by załapać się na wyjątkowe promocje, skorzystać z rabatów i ofert specjalnych ale też by po prostu się potargować :)

Razem z kilkudziesięcioma wystawcami przygotujemy się na długą jesień i zimę - otulimy odżywczymi masłami do ciała, rozgrzewającymi peelingami, zrobimy zapasy pachnących świec i mydeł, olejków do ciała, kremów i innych naturalnych mikstur!

To będzie prawdziwe święto ciała i zmysłów - nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Pamiętaj: WSTĘP WOLNY!
 
https://www.facebook.com/events/2068198740167850/