Wystawy

Psim Targiem - PSOTY w Katowicach 18/11/2018 do 18/11/2018


Psim Targiem to targi (dotychczas) psiego dizajnu.
Ale tym razem czas na PSOTY!


Gwarantujemy Wam, że tego dnia znajdziecie u nas mnóstwo wspaniałości zarówno dla Was jak i Waszych futrzaków.

 

Chcemy połączyć, wydawać by się mogło, dwa odległe światy, które spotykają się na naszych łóżkach i kanapach. Głęboko wierzymy, że zrzucający jedzenie z blatu kot jest najlepszym przyjacielem psa, dlatego zapraszamy nie tylko miłośników zaślinionych ubrań, ale również ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez mruczenia i podrapanych mebli. Nie będziemy udowadniać wyższości psów nad kotami, ani kotów nas psami. Wszystkie dzieci nasze są i wszystkie tak samo się lenią. Zapraszamy zarówno psiarzy jak i kociarzy.
 
Nasze wydarzenie to wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze futra, które unosząc się w powietrzu, tworzy niecodzienną mieszankę tlenu wypełnionego po brzegi miłością do zwierzaków. To mnóstwo pięknych rzeczy dla Was i Waszych kudłatych przyjaciół od najlepszych polskich twórców, rzemieślników i artystów związanych z branżą.

To istne szaleństwo zakupów. Ale nie tylko!

Psim Targiem to także wartościowa wiedza przekazywana Wam przez ekspertów podczas rozmaitych warsztatów i prelekcji. Ale przede wszystkim to czysta synergia dobra! Podczas każdej naszej imprezy macie możliwość czynić dobro i zmieniać odrobinę świat na lepszy. Jak? Dowiecie się niebawem.
 
Legowiska, drapaki, smycze, szelki, zabawki, łakocie, ubrania (dla Was także), kosmetyki, wycieczkowy ekwipunek i wszelkiej maści rzeczy mniej lub bardziej potrzebne Waszym kudłatym rodzinom.
 
Nie zapomnijcie zabrać znajomych, będą Wam za to wdzięczni!
 

18. listopada 2018 
godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny!