No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

T-ŻART - satyryczna dzianina użytkowa 22/08/2008 do 30/09/2008


Galeria promuje nietuzinkowe myślenie i krytyczne podejście do otaczającej rzeczywistości. W ten nurt działań wpisują się młodzi twórcy: Rafał Czarnecki i Paweł Turowski, absolwenci Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy oraz spojrzenia “z przymrużeniem oka” na świat. Zapewniamy stymulację dla szarych komórek.
 
Ostrzeżenie: za skutki zwiedzania wystawy całkowitą odpowiedzialność ponosi zwiedzający. Kontakt z prezentowanymi eksponatami grozi wytworzeniem dodatkowych synaps (połączeń mózgowych), w efekcie poszerzeniem horyzontów i zmianą sposobu postrzegania.
 
T-żart (od angielskiego T-SHIRT ) - stosuje się równocześnie do mody i sztuki; koszulka, wyrażająca treści satyryczne.
 
Autorzy poprzez słodkie żarty, a czasem i gorzką ironię oswajają skomplikowany współczesny świat codziennego życia, pomagają w wyrażaniu skrępowanych niejednokrotnie emocji, manifestują potrzebę utrzymania zdrowego dystansu intelektualnego do napierających na nas zewsząd faktów, otaczających nas wydarzeń i docierających do nas wiadomości tworzących panoramę zajęć i zainteresowań współczesnego człowieka. ;)
 
/Paweł Turowski/
 
Wystawa stanowi prezentację prac z ostatniego półrocza.
Serdecznie zapraszamy również na witrynę internetową:
www.beztroski.com.pl