Wystawy

Targi Foto Rekwizyty vol. 5 EASTER 26/01/2020 do 26/01/2020


W niedzielę 26 stycznia 2020 r. zapraszamy na Targi Foto Rekwizyty. Na wszystkich miłośników sztuki fotografii i piękna czekać będą wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty, rabaty i niespodzianki.
 
NA TARGACH ZNAJDZIESZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ!
 
Kupuj rzeczy, które naprawdę wykorzystasz! Porozmawiaj z dostawcami twarzą w twarz, zobacz i poczuj różnorodną gamę produktów.
Podczas targów będzie możliwość spotkania się i porozmawiania z profesjonalistami z branży foto, obejrzenia galerii zdjęć znanych i cenionych fotografów dziecięcych.
Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży rekwizytów i akcesoriów do sesji fotograficznych. Wystawcy to wyselekcjonowana grupa, która proponuje usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.
 
Strefa zakupów

Będzie tu można kupić wszystkie rzeczy związane z fotografią noworodkową, ciążową, dziecięcą, rodzinną i nie tylko. Rekwizyty, ręcznie robione propsy, ubrania, tła, wianki, czepce, mebelki, beanbag, druk, albumy! Skupiamy marki kreatywnych przedsiębiorców, zgodnie z ideą wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
 
TARGI FOTO REKWIZYTY vol. 5 EASTER
KATOWICE
Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1
26 stycznia 2020r. 10:00 - 16:00.
 
REJESTRACJA WYSTAWCÓW
Formularz dostępny na: www.targifotorekwizyty.pl