Wydarzenia

ZoomArt 2020 - wystawa Kalendarzy zgłoszonych do Międzynarodowego Konkursu i Festiwalu ZoomArt 2020 19/03/2020 do 21/03/2020


Od 17 marca do 21 marca 2020 r. trwać będzie wystawa kalendarzy „ZoomArt 2020”. Zapraszamy do podziwiania wszystkich zgłoszonych kalendarzy do konkursu. Na wystawie tej prezentujemy dodatkowo kalendarze pirelli z lat poprzednich oraz kalendarz Pirelli 2020.

Jury Festiwalu i Konkursu kalendarzy ZoomArt 2020 ogłosiło laureatów konkursu w różnych kategoriach. Jak co roku oceniane były ilustracje, fotografie, grafika, wydruk, uszlachetnienie oraz scenariusz, kreacja i pomysł na zgłoszone kalendarze do ogólnopolskiego konkursu.

Statuetka ZoomArt, jest jedyną w Polsce nagrodą przyznawaną w tak wielu kategoriach. Ma na celu wspieranie artystów, grafików, fotografów, zespoły kreatywne, jak i zachęcanie debiutantów do pracy nad siłą przekazu zawartej w formie kalendarza.
 
Wsparcie to, ma szczególne znaczenie w bieżącym roku, kiedy to nagrody zostały przyznawane w cieniu ogólnoświatowej pandemii koronawirusa.
 
Z historii ZoomArt wiemy, że każda nagroda czy wyróżnienie, zwłaszcza w skali ogólnopolskiej przekłada się na portfolio i życie zawodowe artysty.

Z szacunku dla ich pasji i wielomiesiecznej pracy nad kalendarzami, postanowiliśmy nagrody przyznać. W tym wyjatkowym dla nas wszystkich czasie, gratulujemy wszystkim biorącym udział w tegorocznym konkursie ZoomArt.

Zapewne ta edycja konkursu przejdzie do historii w sposób szczególny.

Wystawa
Czynne codziennie od 9:00 do 19:00
Wystawa potrwa do 21 marca 2020 r.

Wstęp wolny!
www.zoomart.pl