Targi zdrowej żywności i ekologicznego stylu życia „EcoSilesia 2020” 06/11/2020 do 08/11/2020


Targi  Zdrowej Żywności i Ekologicznego Stylu Życia „EcoSilesia 2020”.
Targi  EcoSilesia 2020  - jest to nowe wydarzenie promujące sektor zdrowej, ekologicznej  żywności, produkty i usługi prozdrowotne, rozwiązania dla poprawy jakości środowiska naturalnego oraz prowadzenia zdrowego stylu życia.
Na targach będzie prezentowana żywność naturalna, ekologiczna, produkty regionalne, napoje, doradztwo dietetyczne, ziołolecznictwo, żywność bezglutenowa, suplementy diety, kosmetyki naturalne, ekologiczne środki czystości, wydawnictwa.
Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.
Obecność na targach  wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić.
Targom towarzyszyć będzie  wiele atrakcyjnych wydarzeń i atrakcji, w których warto wziąć udział m. in.:
●    Prelekcje i wykłady w kilku blokach tematycznych m. in.
      ” Pokonaj alergię”,  „Jesienią  wzmocnij   witalność  organizmu”, ”Zioła dla zdrowia”.
●    Warsztaty – m. in. Warsztaty wyrobu kosmetyków naturalnych.
●   Ekoprzedszkole – gdzie na czas zwiedzania targów rodzice mogą oddać swoje pociechy pod opiekę wykwalifikowanych fachowców, która będzie promować w formie warsztatów zachowanie ekologiczne u najmłodszych gości targowych.
●    Wystawa Edukacyjna – Zero Waste poświęcona praktycznym rozwiązaniom, jak w życiu codziennym ograniczyć śmieci do minimum.
Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości , aby w perspektywie nadchodzących świąt,  dokonać zakupów   oryginalnych   upominków świątecznych  i zdrowych produktów na świąteczny stół.
 
Targi odbędą się w dniach 6 – 8 listopada 2020 roku, w Katowicach w Galerii Szyb Wilson (Nikiszowiec) przy ul. Oswobodzenia 1,  codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.
Obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł, natomiast  na stronie www.ecosilesia.pl od dnia 20 października br. będzie dostępny  E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.
Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.  Zapraszamy do odwiedzenia.
Więcej informacji o targach i wydarzeniach targowych na: www.ecosilesia.pl