No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Festiwal Czekolady i Prezentów 03/12/2022 do 04/12/2022


Katowice po raz trzeci staną się stolicą czekolady!
Festiwal Czekolady i Prezentów zawita 3-4.12.2022 i będzie największym czekoladowym show na Śląsku.
Godziny otwarcia:
Sobota 12:00 - 19:00
Niedziela 10:00 - 18:00
Bilety do nabycia:
Katowicka Galeria Szyb Wilson, zamieni się w kopalnię czekolady, która zabierze Was w świat dzieciństwa i słodkich zachwytów. To także czas na świąteczne zakupy i prezenty dla najbliższych.
Tabliczki czekolady, praliny, ziarna kakao, owoce w czekoladzie, fontanny z płynną, gorącą czekoladą, a nawet pikantne dania z sosem czekoladowym. Znajdziesz tutaj wszystko, o czym tylko marzysz, a nawet więcej! Termin mamy Mikołajowy, dlatego znajdziecie u nas produkty, które doskonale sprawdzą się na małą gwiazdkową niespodziankę. Biżuteria, kosmetyki, świece, książki, tekstylia, ceramika, szkło, zabawki oraz rośliny. Polski Design, rzeka czekolady , atrakcyjny program i świąteczny klimat czekać będą na Was 3 -4 grudnia w Szybie Willson.
Manufakturzyści z całej Polski oraz setki czekoladowych produktów, magiczne świąteczne aranżacje, gwiazdkowe prezenty, kolędy na żywo, to tylko część atrakcji, które będą na Was czekały.
Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – kreatywnych warsztatów z czekoladą i masą cukrową. Dzieci będą mogły zrobić własną tabliczkę czekolady i udekorować piernika pod okiem profesjonalistów. W tym roku pomyśleliśmy również o dorosłych i dla nich też przewidzieliśmy słodkie warsztaty.
Jesteś fanem czekolady? Chcesz przeżyć z nami magię Świąt w wyjątkowo słodkim klimacie? Zatem zapraszamy Cię na najpiękniejszy Czekoladowy Festiwal w Polsce na jakim jeszcze nie byłeś!
Zobacz: https://www.facebook.com/events/3396611143944450