No show found! show="1" does not exist.

Wydarzenia

Gra miejska Fujifilm 08/10/2011 do 08/10/2011


„Znajdź X” - pod takim tytułem rozgrywana była gra miejska zorganizowana przez Fujifilm. Zabawa polegała na sfotografowaniu X-ów ukrytych gdzieś w Katowicach. Uczestnicy mogli wziąć udział w dziesięciu niezwykłych sesjach fotograficznych, a także wygrać atrakcyjne nagrody.
 
Weź udział w grze fotograficznej. Znajdź, sfotografuj X w swoim mieście i wygraj najnowszy aparat Fujifilm Finepix X10 i wiele innych nagród. Zobacz, jak inni fotografują aparatem Fujifilm X10 i wymień się z nimi doświadczeniami. Posłuchaj, na czym polega fotografia X i jak robić X razy lepsze zdjęcia. Zbieraj doświadczenia w pracy z modelkami.

Firma Fujifilm zaprasza wszystkich amatorów fotografii do udziału w grze fotograficznej „Znajdź X”. Twoim zadaniem będzie odnalezienie i sfotografowanie dziesięciu X-ów ukrytych w Twoim mieście.
Gra rozpocznie się 8 października 2011 o godzinie 12.00 równocześnie we Wrocławiu,  Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Krakowie, a podczas gry będziesz mógł wziąć udział w dziesięciu niezwykłych sesjach fotograficznych.
 
Po zakończeniu gry zapraszamy na prezentację aparatu Fujifilm X10 prowadzoną przez profesjonalistów i prezentację zdjęć z  sesji X.
 
Do wygrania w każdym mieście: Aparat cyfrowy Fujifilm FinePix X10 dla głównego zwycięzcy·   
Udział w zajęciach warsztatach fotograficznych fotografii X prowadzonych przez Akademię Fotografii·  Odzież sportowa·    Upominki dla wszystkich uczestników·    Nagrody dodatkowe w konkursach towarzyszących dla osób fotografujących X.

Aby wziąć udział w grze, wejdź na stronę www.myfinepix.pl  (nie musisz posiadać aparatu Fujifilm, pomiń ten krok przy rejestracji)i zarejestruj się do dnia 7 października 2011 do godziny 12:00  w konkursie „Znajdź X”, wybierając odpowiednie miasto i wgrywając jedno dowolne zdjęcie, zrobione dowolnym aparatem.

·    Warszawa  (http://www.myfinepix.pl/pl/competition/346440/recent/)
·    Wrocław (http://www.myfinepix.pl/pl/competition/346445/recent/)
·    Katowice (http://www.myfinepix.pl/pl/competition/346444/recent/)
·    Poznań (http://www.myfinepix.pl/pl/competition/346441/recent/)
·    Kraków (http://www.myfinepix.pl/pl/competition/346442/recent/)

W grze mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane, które otrzymają indywidualne zaproszenia oraz mapę ułatwiającą poszukiwania. Ilość uczestników ograniczona.

Szczegółowy regulamin gry znajduje się na stronach www.fujifilm.pl

Link do wydarzenia na profilu FB http://www.facebook.com/FujifilmPoland
 
Początek w Galerii Szyb Wilson o godz. 12.00